Agregat pompowy 12 V samozasysający ECC 12/20
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompy samozasysające typu ECC mogą być stosowane do przepompowywania - oleju opałowego, napędowego, olei mineralnych, wody, wody morskiej i płynnych środków czystości
Dane techniczne
| Typ agregatu | ECC 20/12V |
| Typ pompy | Samozasysająca |
| Medium | Woda morska, wino, woda, soki owocowe, olej, olej napędowy, itp. |
| Temperatura medium | 90° C |
| Wydajność agregatu | 32 l/min |
| Wysokości ssania | Max. 6 m |
| Wysokość podnoszenia | Max. 27 m |
| Max. przepływ w poziomie | Max. 32 l/min |
| Gwinty przyłączeniowe | 3/4 cala |
| Moc silnika | 0,37 kW |
| Obroty silnika | 2400/min |
| Napiecie zasilania | 12 V DC |
| Informacje dodatkowe | Pompa i wirnik z brązu, wał ze stali nierdzewnej AISI 316 |
| UWAGI ! | Każdorazowo przed zakupem urządzenia lub części zamiennej, należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu. |
