Agregat pompowy 230 V samozasysający ENM 25 V
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompy samozasysające typu ENM mogą być stosowane do - oleju opałowego, napędowego, olei mineralnych, wody, wody morskiej i płynnych środków czystości i niektórych substancji agresywnych. Uszczelnienie typu VITON
Dane techniczne
| Typ agregatu | ENM 25 VITON |
| Typ pompy | Samozasysająca z uszczelnienieniem typu VITON |
| Medium | Woda morska, wino, woda, soki owocowe, olej, olej napędowy, itp. |
| Temperatura medium | Max. 150 °C |
| Wydajność agregatu | 68-77 l/min |
| Wysokości ssania | Max. 1-10 m |
| Wysokość podnoszenia | Max. 48 m |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Obroty silnika | 2800/min |
| Napiecie zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Informacje dodatkowe | Pompa i wirnik z brązu, wał ze stali nierdzewnej AISI 316 |
| Inne dane | Można stosować do niektórych substancji agresywnych |
| UWAGI ! | Każdorazowo przed zakupem urządzenia lub części zamiennej, należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu. |
