Brahma BE6*AFD - cewka elektrozaworu gazowego
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Cewka Brahma BE7*GMOE (18811002) do elektrozaworu gazowego E6G A10 1/2'' AFD
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kod producenta | 18811002 |
| Producent | Brahma |
| Medium | Gaz, biogaz, powietrze |
| Typ elektrozaworu | E6G*A10*1/2*AFD o kodzie 13691502 |
| Typ cewki | BE6*AFD |
| Napięcie zasilania | 230 V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Inne dane | Średnica cewki Ø 51 x wys. 53 mm |
| Informacje dodatkowe | Średnica trzpienia Ø 16 mm |
