Danfoss "Diamond" BFP 21L3 LE-S - 071N7170
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompa olejowa DANFOSS Diamond L uniwersalna, o podwyższonych parametrach wytrzymałości oraz wydłużonej żywotności zamiennik pompy 071N0170. (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 071N7170 |
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 24 l/h |
| Lepkość oleju | 1,3...2,8 cSt (7-12 bar), 2,8...12 cSt (7-20 bar) |
| Temperatura oleju | od 0 do +70°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z prawej i lewej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Ustawienie fabryczne | 10 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 32 mm |
| Prąd zasilania | 230 V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Informacje dodatkowe | Kierunek obrotów pompy i wyjście na dyszę zawsze ustala się, patrząc od strony wałka pompy. |
| UWAGI ! | Szerokie zastosowanie jako pompa "SERWISOWA" |
