MUT zawory 2-drogowe GZ ½", ¾", 1" z napędem i kablem
Dostępny
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Zawory 2-drogowe MUT 2 x GZ ½", ¾", 1" z napędem i kablem
Dane techniczne
| Typ zaworu | 2 drogowy (zamknij-otwórz) |
| Medium | Woda lub woda z glikolem do 50% zawartości |
| Temperatuta medium | +5°C do +120°C (krótkotrwale do 150°C) |
| Ciśnienie pracy | Max. 10 bar |
| Przyłącze | 2 x GZ ½", ¾", 1" |
| Czas zamknięcia-otwarcia | Otwarcia 10 sek. Zamknięcia 4 sek. |
| Napięcie zasilania | 230 V~ |
| Częstotliwość | 50 - 60 HZ ± 5% |
| Kabel | 1 m |
| Styki pomocnicze | 3A, 250 VAC |
