Palnik olejowy Herrmann HL 60 ALV.2 (16 - 53 kW)
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik olejowy Herrmann HL 60 ALV.2 (16 - 53kW) zgodny z ochroną środowiska i wymaganymi wartościami emisji spalin DIN
Dane techniczne
| Kod producenta | 00610.00150 |
| Typ palnika | Olejowy |
| Medium | Olej opałowy lekki EL do 6 cSt lepkości przy 20°C wg DIN 51603 |
| Moc palnika | 16 do 53 kW |
| Zużycie paliwa | 1,3.....4,5 kg/h |
| Podgrzewacz oleju | Tak |
| Prąd zasilania palnika | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 0,85 A |
| Waga palnika | 11 kg |
