Riello Guliver BS1/M + CG120 PZ 16-52 kW Low NOx
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy jednostopniowy Riello Guliver BS1/M z rampą CG120 PZ
Dane techniczne
| Kod producenta | 20170581 |
| Typ palnika | Gazowy |
| Medium | Gaz ziemny i gaz plynny (wymagany zestaw do konwersji) |
| Prąd zasilania | 230 V ~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Waga palnika | 20 kg. |
| Armatura gazowa | CG120 |
| Ważne informacje | Dlugosc plomienia: 70-116 mm, Średnica plomienia: 89 mm |
