Transformator Danfoss ( Trafo ) EBI 4 052 F 4047 100%
Dostępny
Dane techniczne
| Kod producenta | 052F4047 |
| Napięcie wtórne w kV | 2 x 7,5 kV |
| Prąd zapłonowy w mA | 30 mA |
| Cykl pracy (sprawność) w % | 100% ED T35 |
| Prąd zasilania w V | 230 V~ |
| Częstotliwość w Hz | 50...60 Hz 60 VA |
| Złączki (zaciski) WN | 2 x końcówki Ø 4 |
| Wymiary dług-szer-wys | 85 x 63 x 38 mm |
| Inne dane | Wtyczka 3-pinowa |
| Informacje dodatkowe | Obszar roboczy 187 do 225V ~ |
| UWAGI ! | Nadaje się do dużych palników gazowych i olejowych |
