Weishaupt WG 5F/1-A, 12,5-50 kW (233 050 11)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23305011 |
| Typ palnika | Jednostopniowy z przestawianiem ręcznym |
| Moc palnika | 12,5 - 50 kW |
| Medium | LPG= 93,20 MJ/m3 (25,89 kWh/m3), d = 1,555 |
| Ciśnienie przyłącza gazowego | 20 - 50 mbar |
| Zużycie minimalne gazu | LPG = 0,48 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | LPG = 1,93 m³/h |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 40 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice powietrza..... |
| Waga palnika | 12 kg |
| Armatura gazowa | ½ " W-MF 055 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
