Weishaupt WG 5N/1-A, 12,5-50 kW (232 050 10)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23205010 |
| Typ palnika | jednostopniowy z siłownikiem |
| Moc palnika | 12,5 - 50 kW |
| Medium | GZ E, Hi = 37,26 MJ/m3 (10,35 kWh/m3), d = 0,606, GZ LL, Hi = 31,79 MJ/m3 8,83 kWh/m3), d = 0,641 |
| Ciśnienie przyłącza gazowego | 20 - 50 mbar |
| Zużycie minimalne gazu | Gaz ziemny (E) GZ 50 = 1,21 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | Gaz ziemny (E) GZ 50 = 4,83 m³/h |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 40 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice, urządzenia przemysłowe..... |
| Armatura gazowa | ½ " W-MF 055 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
