Weishaupt WG10F/1D LN 40-110 kW (233 110 24)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23311024 |
| Typ palnika | jednostopniowy z przestawianiem ręcznym |
| Moc palnika | 40- 110 kW |
| Medium | LPG= 93,20 MJ/m3 (25,89 kWh/m3), d = 1,555 |
| Ciśnienie przyłącza gazowego | 300 mbar |
| Zużycie minimalne gazu | LPG = 1,54 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | LPG = 4,25 m³/h |
| Średnica głowicy (rury, lufy) | Ø 108 mm |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 95 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice powietrza..... |
| Waga palnika | 13,5 kg |
| Armatura gazowa | 3/4" W-MF SLE507 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
