Weishaupt WG20N/1C LN, 80-200 kW (232 210 34)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23221034 |
| Typ palnika | jednostopniowy z przestawianiem ręcznym |
| Moc palnika | 80- 200 kW |
| Medium | GZ E, H = 37,26 MJ/m3 (10,35 kWh/m3), d = 0,606, GZ LL, Hi = 31,79 MJ/m3 8,83 kWh/m3), d = 0,641 |
| Ciśnienie przyłącza gazowego | Max 300 mbar |
| Zużycie minimalne gazu | Gaz ziemny (E) GZ 50 = 7,73 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | Gaz ziemny (E) GZ 50 = 19,32 m³/h |
| Średnica głowicy (rury, lufy) | Ø 120 mm |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 210 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice powietrza..... |
| Waga palnika | 20 kg |
| Armatura gazowa | 1" W-MF SLE 507 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
