Weishaupt WG30F/1C ZM- LN, 60-350 kW (233 326 31)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23332631 |
| Typ palnika | ślizgowo-dwustopniowa lub modulacyjna |
| Moc palnika | 60 - 350 |
| Medium | LPG= 93,20 MJ/m3 (25,89 kWh/m3), d = 1,555 |
| Ciśnienie przyłącza gazowego | Max 300 mbar |
| Zużycie minimalne gazu | LPG = 2,32 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | LPG = 13,52 m³/h |
| Średnica głowicy (rury, lufy) | Ø 127 mm |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 380 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice powietrza..... |
| Waga palnika | 27 kg |
| Armatura gazowa | 1" W-MF SE 512 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
