Weishaupt WG40F/1A ZM- LN, 80-550 kW (233 416 21)
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Palnik gazowy Weishaupt serii WG... (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 23341621 |
| Typ palnika | ślizgowo-dwustopniowa lub modulacyjna |
| Moc palnika | 80 - 550 kW |
| Medium | LPG= 93,20 MJ/m3 (25,89 kWh/m3), d = 1,555 |
| Zużycie minimalne gazu | LPG = 3,09 m³/h |
| Zużycie maksymalne gazu | LPG = 21,24 m³/h |
| Średnica głowicy (rury, lufy) | Ø 154mm |
| Prąd zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 530 W |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły stalowe, żeliwne, nagrzewnice powietrza..... |
| Waga palnika | 35 kg |
| Armatura gazowa | 3/4" W-MF SE 507 |
| UWAGI ! | Każdorazowo należy telefonicznie potwierdzić cenę i termin dostawy |
