Zawór 3-drogowy z napędem VC 6013 MH 6000 ¾"
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Zawór mieszający z napędem, 3-drogowy Honeywell (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | VC6013MH6000 |
| Typ zaworu | Bez wyłącznika krańcowego |
| Przyłącze | 3 x GW - ¾" |
| Czas zamknięcia-otwarcia | 6 sek. |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Częstotliwość | 50 ... 60 Hz |
| Ochrona | IP 40 |
| Inne dane | Kabel zasilający 3-żyłowy 1000 mm |
