Zawory regulacyjno-odcinające TacoSetter Inline 130
Dostępny
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Zawory liniowe regulujące i równoważące TacoSetter Inline 130 do równoważenia hydraulicznego i pomiaru przepływu bezpośrednio na odbiorniku lub w podsystemie. Za pomocą zaworów równoważących można precyzyjnie i wygodnie ustawić wymagane ilości wody w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych.
Systemy prawidłowo wyważone hydraulicznie gwarantują optymalny rozdział energii, a tym samym bardziej ekonomiczną eksploatację. Pomiar przepływu oparty jest na zasadzie pływaka z przeciwsprężyną. Przepływomierz jest zintegrowany w obudowie. Regulacja odbywa się za pomocą śrubokręta na śrubie regulacyjnej. Znacznik odczytu to dolna krawędź korpusu pływaka.
| Typ | TacoSetter Inline 130 GW/GZ 1" |
| Obudowa materiał | Mosiądz |
| Materiał wewnętrzny | Stal nierdzewna, mosiądz, tworzywo sztuczne |
| Media | Woda z zawartością do 50% glikolu |
| Typ uszczelnienia | EPDM |
| Temperatura pracy | Max. 130°C |
| Ciśnienie robocze | Max. 10 bar |
| Rodzaj montażu | Poziomy, pionowy i ukośny |
| Typ połączenia | Nakrętka łącząca GW 1" - Gwint zewnętrzny GZ 1" |
| Dokładność pomiaru | +-10% rzeczywistej wartości |
| Wartość Kvs 1" | 1,8 m³/h, zakres pomiaru 1,5 - 6 l/min |
| Wartość Kvs *1" | 4,76 m³/h, zakres pomiaru 4 - 16 l/min |
| x | x |
| x | x |
| x | x |
| x | x |
| * - UWAGA | Zawory o różnej wydajności |
