Pompa olejowa SUNTEC typ AS 47 C 7438
Dostępny
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompa olejowa SUNTEC typu AS .... z jednym zaworem elektromagnetycznym o parametrach i wydajności jak w załączonej dokumentacji

Dane techniczne
| Kod producenta | AS47C7438 |
| Kod użytkownika | 00311 |
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 42 l/h |
| Lepkość oleju | Od 2 do 12 cSt |
| Temperatura oleju | od 0 do +70°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z lewej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Zakres regulacji pompy | 7...25 bar |
| Ustawienie fabryczne | 10 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 54 mm |
| Średnica wałka pompy | Ø 8 mm |
| Prąd zasilania | 230 V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Ochrona | IP 40 |
