Automat sterujący Sit DBC 0577701 ( DE DIETRICH 7879912 ZAM. ZA 95361707)
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Automat sterujący Sit DBC 0.577.701 z mikroprocesorem cyfrowym
Dane techniczne
| Kod producenta | 0.577.701 |
| Zastępuje automat | Z mikroprocesorem cyfrowym |
| Typ sterownika | 577 DBC |
| Aktualny producent | SIT |
| Czas przedmuchu TW [Tp] (t1) | 3 sek. |
| Czas bezpieczeństwa TS (t2) | 10 sek. |
| Napięcie zasilania | 24Vdc 10W 230V ∼ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ochrona | IP 40 |
| Zastosowanie | Kotły, palniki i inne urządzenia grzewcze różnych producentów |
| Typ kotła lub palnika | De Dietrich DTG 130 ECO.NOX, DTG 1300V ECO.NOX |
