Pompa olejowa SUNTEC typ AE 47B 1366-1P (22103)
Dostępny
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompy olejowe SUNTEC typ AE bez elektrozaworu przeznaczone są dla palników 1 – stopniowych.

Dane techniczne
| Kod użytkownika | 22103 |
| Typ pompy | Jednostopniowa bez elektrozaworu |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 47 l/h |
| Temperatura oleju | Max. 70°C |
| Kierunek obrotów pompy | Prawy |
| Wyjście na dyszę | Z prawej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Zakres regulacji pompy | 7...14 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 32 mm |
