Pompa olejowa Suntec AL 35 D 9529 6P 0500 (22304)
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompy olejowe SUNTEC typ AL … z jednym elektrozaworem do różnych palników

Dane techniczne
| Kod producenta | AL 35 D 9529 6P 0500 |
| Kod użytkownika | 22304 |
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 50 l/h |
| Lepkość oleju | od 2 do 12 cSt. |
| Temperatura oleju | od 0 do +60°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z prawej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Zakres regulacji pompy | 8...15 bar |
| Ustawienie fabryczne | 9 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 32 mm |
| Średnica wałka pompy | Ø 8 mm |
| Prąd zasilania | 230V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
