Pompa olejowa Suntec ALV 75 C 9425-4P 0700
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompa olejowa Suntec ALV 75 C 9425 z jednym elektrozaworem do palników wielu producentów
Dane techniczne
| Kod producenta | ALV 75 C 9425-4P 0700 |
| Kod użytkownika | 21110406022 |
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Zastępuje pompę | Weishaupt 601121, 601748, 601861 |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 120 l/h |
| Lepkość oleju | od 2 do 12 cSt. |
| Temperatura oleju | Max. 70°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z lewej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Zakres regulacji pompy | 4...18 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 54 mm, kołnierz na śruby |
| Średnica wałka pompy | Ø 8,0mm (jednostronnie ścięty) |
| Prąd zasilania | 230V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Stosowane w palnikach | Weishaupt WM-L10/1-A, 2A-T |
| Stosowane w palnikach | Ecoflam, Cib Unigas, Oilon, FBR Cuenod, Elco, Lamborghini, Baltur |
