Pompa olejowa Suntec ALV 75C 9425 4P 0700
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompa olejowa Suntec ALV 75C 9425 4P 0700 z jednym elektrozaworem do palników Weishaupt

Dane techniczne
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Medium | Olej opałowy |
| Temperatura oleju | Max. 70°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z lewej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Średnica kołnierza | Ø 54 mm |
| Średnica wałka pompy | Ø 8,0mm (jednostronnie ścięty) |
| Stosowane w palnikach | Weishaupt |
| Stosowane w palnikach | Riello 20033547 |
