Pompa olejowa Suntec ALV 95 C 9427 4P 0700 (601902)
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Pompy olejowe SUNTEC typ AL … z jednym elektrozaworem o nastawie fabrycznej ciśnienia oleju 9 bar, dla lepkości oleju od 2 do 12 cSt .

Dane techniczne
| Kod producenta | ALV 95 C 9427 4P 0700 (V - USZCZELNIENIE VITON) |
| Kod użytkownika | 22316 |
| Typ pompy | Jednostopniowa z elektrozaworem |
| Zastępuje dawne o kodzie | 601862 |
| Medium | Olej opałowy, biopaliwa |
| Wydajnosć w l/h | Max. 120 l/h |
| Lepkość oleju | od 2 do 12 cSt. |
| Temperatura oleju | od 0 do +60°C |
| Kierunek obrotów pompy | Lewy |
| Wyjście na dyszę | Z lewej strony |
| Zasilanie i powrót | Ø ¼" |
| Vacum | Ø ⅛" |
| Przyłącze manometru | Ø ⅛" |
| Przyłącze wakuometru | Ø ⅛" |
| Zakres regulacji pompy | 10...20 bar |
| Ustawienie fabryczne | 12 bar |
| Średnica kołnierza | Ø 54 mm, kołnierz na śruby |
| Średnica wałka pompy | Ø 8 mm |
| Prąd zasilania | 230V~ |
| Częstotliwość | 50...60 Hz |
| Stosowane w palnikach | Weishaupt |
