Silnik ECK 03/H-2/1 Weishaupt WG 10-C (652113)
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Silnik palnika Weishaupt ECK 03/H-2/1 stosowany w palnikach WG 10-C, WG 10N/1-D, WL 10
Dane techniczne
| Kod producenta | ECK03/H-2/1 |
| Kod użytkownika | 652113 |
| Moc silnika | 95 W |
| Napięcie zasilania | 230 V (~) 0,9 A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Obroty na minutę | 2900 obr/min |
| Kondensator | 4uF |
| Ochrona | IP 21 |
| Typ kotła, palnika | Weishaupt WG 10-C, WG 10N/1-D, WL 10 |
| UWAGI ! | Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu. |
