Elektroda jonizacyjna Buderus U112...124
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Elektroda jonizacyjna do palników BUDERUS (patrz opis)
Dane techniczne
| Kod producenta | 7746700133 |
| Zastępuje dawny | 7099185 |
| Grubość porcelany | Ø 9,35 mm |
| Długość porcelany | 50 mm |
| Długość drutu | 43 + 38 mm |
| Długość przewodu | 290 mm |
| Końcówka kabla WN | Ø 6,3 mm |
| Do kotłów, palników | BBuderus Logomax U112/114/122/124 |
| Informacje dodatkowe | Blacha montażowa 25 x 22 mm |
