Elektroda zapłonowa Giersch M (drut 3 mm, kpl. 2 szt.) (36-50-11747)
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Elektroda zapłonowa, podwójna GIERSCH M
Dane techniczne
| Kod producenta | 36-50-11747 |
| Typ elektrody | Zapłonowa-podwójna |
| Długość całkowita | 151 mm |
| Grubość porcelany | 11 mm |
| Długość porcelany | 85 mm |
| Długość drutu | 66 mm |
| Grubość drutu | 3 mm |
| Końcówka kabla WN | 6,3 mm |
| Do kotłów, palników | Giersch M2.22, M10, M10.2, M21-Z-L, M2.22-Z-L, M3.12, M3.22, M3.32, M1.1, M1.2-40, M1.2, M2.1 |
