Transformator zapłonowy Weishaupt W-ZG 01
Dostępny
3.204
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Transformator zapłonowy Weishaupt do kotłów i palników
Dane techniczne
| Kod producenta | 603221 |
| Aktualny producent | TENNECO / Federal Mogul / BERU - 0 096 600 021 07 |
| Zastępuje TRAFO | 603194, 603186, 603126, 603224 |
| Napięcie wtórne w kV | 2 x 9 kVp |
| Prąd zapłonowy w mA | 20 mA |
| Cykl pracy (sprawność) w % | 33% - 3 min, przy 60°C |
| Prąd zasilania w V | 230 V |
| Częstotliwość w Hz | 50 - 60 Hz 100VA |
| Złączki (zaciski) WN | 2 x Ø 4 mm |
| Typ kotła lub palnika | WL 5 do 40, WG 5 do 40 |
| Inne dane | Tryb pracy - AB |
| Ważne informacje | W przypadku stosowania gazu do trafa należy zamówić gumową zaślepkę 603224 |
| UWAGI ! | Może być stosowany jako 1 lub 2 pinowy |
