Transformator zapłonowy Weishaupt W-ZG 02
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Transformator zapłonowy Weishaupt W-ZG 02 (L1 ZBD-Beru) do kotłów i palników
Dane techniczne
| Kod producenta | 21030100450 |
| Napięcie wtórne w kV | 2 x 9 kW |
| Prąd zapłonowy w mA | 20 mA |
| Cykl pracy (sprawność) w % | 100% |
| Prąd zasilania w V | 230 V~ |
| Częstotliwość w Hz | 50...60 Hz |
| Złączki (zaciski) WN | 2 x Ø 4 mm |
| Typ kotła lub palnika | Weishaupt WL 2, WL 10T, L1 Z-BD |
| Ważne informacje | W przypadku stosowania gazu do trafa należy zamówić gumową zaślepkę 603224 |
