Transformator zapłonowy Weishaupt W-ZG 02 nr kat. 603203
Dostępny
UWAGA! Każdorazowo przed zakupem urządzenia należy potwierdzić aktualną cenę i czas realizacji z obsługą sklepu.
Opis
Transformator W-ZG02 230V 110VA ze zintegrowanym układem tłumienia zakłóceń do palników Weishaupt Monarch do wielkości 70.
Dane techniczne
| Kod producenta | 603196 |
| Zastępuje TRAFO | 603076, 603082, 603103, 603105, 603110, 603121, 603122, 603137, 603139, 603184, 603196 |
| Napięcie wtórne w kV | 2 x 9 kW |
| Prąd zapłonowy w mA | 20 mA |
| Cykl pracy (sprawność) w % | 100% - przy 60°C |
| Prąd zasilania w V | 230 V~ |
| Częstotliwość w Hz | 50 - 60 Hz 110VA |
| Złączki (zaciski) WN | 2 x końcówki Ø 4 |
| Typ kotła lub palnika | Weishaupt Monarch do wielkości 70 |
